Schoolmaatschappelijk Werk

Soms heb je een probleem en weet je niet zo goed wat je ermee aan moet. Misschien gaat het niet zo goed op school. Dan kan het helpen om er met iemand over te praten. Misschien doe je dat liever niet met je ouders of vrienden, maar met een deskundige “buitenstaander”. Een ondersteuner van Bureau Ondersteuning & Advies is zo iemand. Zij kunnen met je meedenken, je adviseren en je leren omgaan met dingen die jij lastig vindt.

WERKWIJZE

Bekijk onderstaande video en deze infographic wat je meer duidelijkheid geeft over de werkwijze van Bureau Ondersteuning & Advies.

Contact

Onderstaand vind je de contactgegevens van verschillende medewerkers van Bureau Ondersteuning & Advies:

Marie-Jose Bastiaansen
School maatschappelijk medewerker
Mathilde van der Wel
School maatschappelijk medewerker
Laura Sanders
School maatschappelijk medewerker
Katja Dijkstra
School maatschappelijk medewerker
bastiaansen@glr.nlwel@glr.nlsanders@glr.nldijkstra@glr.nl
 080200143608820015070882001863 0882001592
Op dinsdag afwezigOp vrijdag afwezigOp woensdag afwezigOp maandagmiddag en woensdag afwezig
Oscar, schoolpsycholoog GLR
Diana medewerker GLR
Joyce, medewerker GLR
Patrick Decaan GLR
Logo GLR
Skip to content
Oscar Meijer Schoolpsycholoog Diana van Ruiven School maatschappelijk medewerker Joyce den Toom Pedagogisch medewerker Patrick Reijmerink Decaan/studiekeuze adviseur/budget coach
omeijer@glr.nl ruiven@glr.nl jtoom@glr.nl reijmerink@glr.nl
+31882001569 +31882001753 +31882001664 +31882001717